Úrok jen 8,5 % - Nenechte si ujít a klikněte!
volejte zdarma
800 555 800

Často kladené otázky

 

Zde jsou odpovědi na vaše nejčastější otázky.

Jak o půjčku zažádám?
Klikněte v horní liště na Žádost o úvěr, nastavte si výši půjčky, požadovanou dobu splácení a vyplňte základní osobní údaje. Potom nezávazný formulář odešlete a my se vám obratem ozveme. Anebo nám rovnou zavolejte na linku 800 200 555.

Za jak dlouho můžu mít peníze na účtu?
Po zapsání zástavního práva ve prospěch naší společnosti vám odešleme peníze na vámi uvedený účet. Pokud potřebujete peníze ihned, poskytneme vám bezhotovostní nebo hotovostní zálohu.

Čím mohu ručit?
V případě zájmu o úvěr je třeba zajištění nemovitosti, akcií nebo automobilu.

Jaké jsou podmínky pro poskytnutí úvěru?
Věk nad 18 let, dva doklady totožnosti (například občanský a řidičský průkaz nebo cestovní pas a rodný list) a uvedení čísla účtu, kam vám budeme moci poslat vaši částku.

V čem je půjčka od vás lepší než od banky?
Oproti bance jsme v mnoha ohledech více flexibilní, každého klienta posuzujeme individuálně. Další výhodou je, že nenahlížíme do registru dlužníků a že náš úvěr můžete využít pro sloučení půjček.

Budete po mě chtít nějaké peníze předem?
Nebudeme. U nás žádné poplatky předem neplatíte.

Co když se dostanu do situace, že nebudu moci splácet?
I když bychom něco takového řešili velice neradi, samozřejmě počítáme s tím, že taková situace nastat může. V takovém případě neotálejte, než nám to oznámíte. Čím dříve budeme informováni o vaší situaci, tím bude řešení snazší.

Svou dlouholetou praxi se snažíme neustále zdokonalovat, proto nás neváhejte kontaktovat, pokud byste nenašli odpověď na svou otázku. Emailová adresa je info@finemoney.cz nebo zavolejte na telefonní číslo +420 222 323 980.